Back

Full Stack розробка

/
Outsourcing

Наша компанія готова запропонувати вам послуги розробників різного профілю, що допоможе вам отримати найкращий результат, а також заощадити ваш бюджет. Багато проектів потребують full stack розробника лише на час виконання проекту, при цьому самі програмісти віддають перевагу постійній зайнятості. Враховуючи, що на ринку постійно відчувається нестача full stack розробників, багато стартапів стикаються з проблемами і вузькими місцями саме через це.

Отже, якщо вам потрібно знайти full stack розробника для конкретного проекту з чіткими дедлайнами - найкращим рішенням буде звернутися до М1. Наша команда розробників готова долучитися до цікавих проектів та стартапів за потреби, створюючи програмне забезпечення з нуля або переписуючи код, створений кимось іншим.

Хто такий full stack розробник

Full stack розробник - це універсальний програміст, який може розробити функціональний продукт з нуля. Такий фахівець розбирається як у Back-end (апаратно-програмній частині сервісу), так і у Front-end (користувацькому інтерфейсі). Насправді поділ на Back-end і Front-end з'явився лише в 2010-х роках, коли програмні продукти почали мати складну і багаторівневу структуру. До цього більшість програмістів за замовчуванням діяли як full stack, хоча ніхто їх так не називав.

Зараз компанії відкривають вакансії з вимогами повного стеку з кількох причин. Наприклад, проект не дуже складний технічно, але має складну доменну логіку і вимагає частих змін. Тобто, основний камінь спотикання - це "що" саме потрібно зробити, а не "як". Тоді одній людині буде легше зрозуміти і зорієнтуватися. Або ж стоїть завдання створити не повноцінний складний продукт, а MVP. Тоді простіше знайти одну людину: так буде набагато менше протиріч і непорозумінь в умовах постійної невизначеності та доопрацювань.

У невеликих проектах full-stack розробник відповідає за всю розробку, в той час як у великих компаніях він/вона може бути лідером команди, відповідальним за дизайн продукту та управління командою. З'єднати фронтенд додатку з бекендом не так вже й складно. Але справжній повний стек повинен також розуміти операційну сторону справи. Це управління серверами, агрегація логів, конвеєри CI, налаштування веб-серверів, баз даних, віртуалізація.

Чому веб-розробник full stack такий затребуваний

Цей програміст є своєрідним універсальним солдатом, який може замінити кілька більш вузькоспеціалізованих розробників і здатний самостійно працювати над програмною частиною всього проекту. Full stack розробник тому і називається full stack, що володіє всім стеком технологій, які використовуються в проекті. Тобто він однаково добре працює як з фронтендом, так і з бекендом.

Фронтенд включає в себе всі видимі користувачеві частини проекту, а саме: макет ресурсу та його юзабіліті, особистий кабінет, взаємодію користувача з ресурсом. Бекенд - це невидима частина веб-додатку, веб-сайту або мобільного додатку. Все, що пов'язано з сервером, обчисленнями та зберіганням інформації, називається бекендом.

Зазвичай такі завдання вирішують різні фахівці, оскільки існують різні технології, мови програмування та рішення для фронтенду та бекенду. Але іноді потрібен розробник повного стеку, який зможе розуміти і виконувати завдання, пов'язані як з клієнтською, так і з серверною частиною. Він зможе побудувати дизайн і налаштувати його правильне функціонування - він же і сервер налаштує. Або, як мінімум, зможе грамотно контролювати і координувати роботу вузькоспеціалізованих фахівців.

/01

/02

/03

/04

/05

/06

Завдання Full stack розробника визначаються його досвідом та попередніми проектами. Основні обов'язки:

Створення архітектури системи та додатків;
Розробляйте крос-платформні додатки;
Відповідає за прикладний програмний інтерфейс (API)
Писати код для клієнтської та серверної частини продукт
Інтегруйте зовнішні сервіси на фронтенді та бекенді
Налагодження програми
CONCLUSION

Чому обирають нас

Якщо вам потрібно найняти веб-розробника повного циклу під конкретний проект, зверніть увагу на базу фахівців M1. У нашому штаті більше сотні розробників всіх напрямків. Над великими та складними проектами працюють сеньйори та мідл - з готовими проектами компанії ви можете ознайомитися в портфоліо.

У роботі використовується SCRUM-методологія, завдяки якій досягається висока координація та швидкість розробки. Метод спринтів, тобто розбиття проекту на завдання з чіткими параметрами, економить час і гроші та гарантує якість розробки. М1 укладає з вами договір, в якому чітко прописані гарантії та терміни виконання. Знайти веб-розробника повного циклу для вашого проекту або стартапу ви можете в нашій базі фахівців з резюме.

M1 development
Контакти
НАЙНЯТИ НАС
partner@m1-development.com
Dusseldorf, Germany
40479, Derendorfer straße 5
+49 151 225 07 197
M1.Development
Наш офіс
Kyiv, Ukraine
Khmelnytskogo Street, 52
Telegram
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Всі права захищені. M1 Development 2023
development
development
Top CMS
experts
100%

M1 Development are a full-service, collaborative agency launching and scaling the next generation of startups

Work with Us →
development
development
Top CMS
experts
100%

M1 Development are a full-service, collaborative agency launching and scaling the next generation of startups

МЕНЮ
By clicking “Accept All Cookies”, you agree to the storing of cookies on your device to enhance site navigation, analyze site usage, and assist in our marketing efforts. View our Privacy Policy for more information.